Jak být TRADEREM - BETRADER forex & crypto trading komunita Live trading

Naše komunita roste!

Naše komunita vznikla 3. dubna 2020 a založil ji náš zakladetel Vláďa. Tehdejší BETRADER byl založen za účelem poznat více lidí se stejnou zálibou a vášní jako má Vláďa – a to je trading. Začínali jsme jako malá parta kamarádů o 4 lidech, kteří spolu komunikovali a sdíleli mezi sebou své znalosti. Postupem času se k nám začali přidávat další obchodníci a to i naprostí začátečníci, kteří neměli v tradingu žádnou zkušenost. Začali jsme tedy tyto úplné začátečníky učit základní znalosti, ale nikdy by nás nenapadlo, že po těch pár letech, z toho vznikne něco tak velkého, jako je právě místo, na které právě koukáte. BETRADER dnes, nejen pro nás, není pouze tradingová skupina, ale srdeční záležitost.

V roce 2021 jsme dosáhli 100 členů, nebo spíše kamarádů se stejným zájmem. Byl to přelomový rok, kdy jsme si z této skupiny udělali svůj osobní blog. Začali jsme sdílet všechny své zkušenosti a obchody, které jsme obchodovali. Lidem se to začalo líbit natolik, že už se do naší party začali přidávat nejen začátečníci, ale i zkušení obchodníci, kteří s námi dnes pracují na tomto projektu. A my jsme za to velmi vděční, protože v naší komunitě člověk nalezne nejen zkušenosti, vhledy do trhů, ale i kamarády. Tvoříme tak jedinečnou komunitu.

V roce 2022 naše komunita rostla a s ní i její popularita. Dosáhli jsme přes 3000 sledujících na sociálních sítích a přidalo se k nám i několik desítek nových členů, kteří, si dovolíme říct, dnes tvoří pevné základy naší komunity. A v tomto duchu se nesl celý rok 2023.

Rok 2024 je však nejdůležitější, protože z tohoto skromného projektu se stává organizace, která seskupuje zkušené, profesionální obchodníky, kteří jsou ochotni se podělit o své zkušenosti na finančních trzích, a denně se věnují celé naší komunitě. Je u nás vítán každý, kdo to s tradingem myslí vážně a chce se v tomto oboru zdokonalit. BETRADER nyní čítá stovky členů a fanoušků naší práce. Dále pro rok 2024 plánujeme i společné eventy, protože si uvědomujeme, že naše komunita stále roste a chceme se všichni lépe poznat.

Tento web byl vytvořen v roce 2024 a slouží k objektivní informovanosti traderů, zatímco náš Discord slouží jako edukační platforma, kde jsou veškeré naše myšlenky, edukační materiály a obchody našich traderů přehledně na jednom místě. Pokud jsme tě oslovili naším přístupem a znalostmi, budeme moc rádi když se staneš součástí BETRADER a rádi tě uvidíme na živých hodinách!